CORALLY STEEL SCREWS M2 X 16MM HEX SOCKET HEAD 10 PCS C-3001-20-16
Model No: C-3001-20-16
Dispatched Within 3 Working Days
Inc VAT
In Stock With Supplier
1 Year Warranty
We Accept
Specifications
Screw Thread Size: M2
Material: Steel
Color: Black
Screw Head Type: Socket Head
Length Range (mm): 10mm - 16mm
Length (mm): 16 mm
Hex Size: 1.5 mm