GENSACE Li-Po Car G-Tech 4S 14.8V 850mAh 60C Crawling with XT60 O-GTC4S850-60X6
Model No: O-GTC4S850-60X6
Dispatched Within 3 Working Days
Inc VAT
In Stock With Supplier
1 Year Warranty
We Accept
  • Weight: 109 g
  • Height: 30 mm
  • Length: 60 mm
  • Width: 30 mm