RCO 1/10 On Road/10 Spoke Wheel Set White (4pcs) G-RCO-UN12
Model No: G-RCO-UN12
COMING SOON 30/05/2026
Coming Soon - Stock Arriving: 30/05/2026
Stock Arriving: 30/05/2026
Inc VAT
1 Year Warranty
We Accept
Product Details
Measurements:
  • 64mm Outside Diameter
  • 26mm Width
  • 12mm Hex, with a 4mm Axle hole.